Skin Skruber – ultrazvukové čistenie pleti

Skin Skruber – ultrazvukové čistenie pleti

Je bezbolestné čistenie pokožky pomocou ultrazvukových vĺn. Ide o dôkladné čistenie pokožky a odstránenie nadbytočného mazu ale aj ošetrenie a odstraňovanie akné. Každá pokožka je iná, a stáva sa, že reaguje na manuálne čistenie opuchom, začervenaním alebo fľakmi, máme aj druhé riešenie. Ide o ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti, vďaka ktorému predídeme spomenutým reakciám. Zároveň bude pleť dokonale vyčistená, procedúra je bezbolestná a veľmi účinná.

skin skruber

Ako to funguje?

Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na veľmi vysokej frekvencii dochádza k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu, tzv. vnútornému prekrveniu pokožky. Zlepšuje sa cirkulácia krvi, nastáva obnova a aktivácia buniek, ktoré potom dokážu lepšie absorbovať aktívne látky z masiek, sér a krémov.

Pre koho je toto ošetrenie najviac určené?  

Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, bez ohľadu na vek a pohlavie. Odporúča sa pri citlivej pleti, predchádza sa komplikáciám a negatívnym reakciám Okrem hĺbkového čistenia vieme ním vyhladiť aj jemné vrásky.

Výsledok:

Odstraňuje odumreté bunky, viditeľne zlepšuje stav pokožky. Pomáha pri odstraňované podkožného tuku. Čistí kožné žľazy, odstraňuje kožný maz, vyčistí zanesené póry. Zlepšuje cirkuláciu krvi, redukuje jemné vrásky a pigmentové fľaky.

Ošetrenie obsahuje:

  • odlíčenie pleti
  • peeling
  • zmäkčovadlo na pleť
  • ultrazvukové čistenie pleti Skin Scruberom
  • maska
  • záverečný krém

Odporúčame podstúpiť 4-6 ošetrenia v 2 týždňových intervaloch

Dĺžka ošetrenia: 60 minút

Cena:  16 €

Rezervovať ošetrenie
2022-05-02T17:17:50+02:00

Leave A Comment