PMU s plným vytieňovaním je najžiadanejšia metóda tetovania pier. Touto metódou je možné zvýrazniť málo výrazný alebo chýbajúci pigment na perách, pery do istej miery opticky zväčšiť, upraviť asymetrický tvar, zakryť vypadnutý pigment v miestach po herpesoch alebo jazvy po úrazoch.

Ako to funguje?

Samotná procedúra trvá približne 60 až 120 minút. Predtým je oblasť pier odlíčená a odmastená, vydezinfikovaná, aplikuje sa lokálne anestetikum (v niektorých prípadoch až po realizovaní prvej „vrstvy“ PMU kvôli lepšiemu prijatiu pigmentu pokožkou) a je zakreslený presný  tvar pier. Tetované miesto sa nesmie vystavovať vode ani slnečnému žiareniu. Chrastičky sa ošetrujú špeciálnym krémom, ktorý po úkone dostanete a v čase hojenia ich nesmiete zlupovať (asi po 7-10 dňoch odpadnú samé). Ešte nejaký čas budú pery mierne suché (cca 1-3 týždne), budete cítiť jemné brnenie, ale to sa postupne stratí.

Dominika Ženčárová

Kozmetička, Native Studio

Dĺžka ošetrenia: 2 hodiny

Cena: 150 €

Telefonický kontakt: 0950 854 184

Ošetrenie obsahuje:

  • dôkladné očistenie a dezinfekcia tetovaného miesta
  • nakreslenie a vymeranie tvaru pier a výber farby
  • lokálna anestézia
  • tetovanie

PMU PIER

Pre koho je toto ošerenie učené:

Táto metóda je určená pre tie ženy, ktoré chcú byť stále namaľované. Táto metóda je však náročná na čas, aj na hojenie. Po 4- 6 týždňoch sa robí korekcia pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

Výsledok:

Krásne, vypuklé, plné pery. Pery získajú sviežejší a plnší vzhľad. Na tetovanie môžu byť použité jemnejšie aj výraznejšie pigmenty. Ich výber súvisí s prirodzeným odtieňom pier a farbou pokožky. Používajú sa viaceré odtiene, aby výsledok bol čo najprirodzenejší. Tetovať sa môže len linka – kontúra alebo celé pery.

Výsledok:

Dĺžka ošetrenia: 2 hodiny

Cena: 150 €

Telefonický kontakt: 0950 854 184