Ako to funguje?

Unikátna dermo-estetická technika kombinuje pleťový peeling s kozmetickým efektom „Oxyterapie“ a produktami z radu Intensif Vitamin A alebo Intensif Vitamin C. Čistenie pleti hĺbkovo a ultra-jemne vyčistí pleť a pripraví ju na ďalšiu starostlivosť. Peeling jemne a šetrne odstráni mŕtve bunky z hornej rohovej vrstvy pokožky. Oxy-terapia zvyšuje prirodzenú oxidáciu kožného tkaniva. Produkty Intensif Vitamin A pôsobia proti vráskam a nerovnostiam pleti.

Dominika Ženčárová

Kozmetička, Native Studio

Pre koho je toto ošetrenie najviac určené?

Pre všetky typy pleti, predovšetkým ale pre pleť, ktorá má hlboké vrásky, pigmentové škvrny, je mdlá. A samozrejme, pleť fajčiarov.

Zabudnite na vrásky, pigmentové škvrny, mdlú a znečistenú pleť spôsobenú smogom a fajčením.

Výsledok:

Vrásky a ryhy budú vyhladené. Pigmentové škvrny minimalizované. Póry zmenšené.

Ošetrenie je ideálne opakovať 4 x, každých 10 dní. Odporúčame absolvovať v zimných mesiacoch, kedy pleť nie je vystavená slnečnému žiareniu.

Ošetrenie obsahuje:

  • odlíčenie pleti
  • hĺbkové čistenie pomocou jemných produktov vyčistí pleť
  • peelingová fáza odstráni mŕtve bunky z hornej rohovej vrstvy a obnoví pleť
  • oxy-terapia spôsobí vysoké okysličenie a detoxikáciu pleti, aktivuje mikrocirkuláciu, stimuluje obnovu epidermis, odstraňuje jemné vrásky a škvrny, pleť je celkovo prejasnená a zjednotená
  • záverečný gél

Výsledok je vidieť hneď po prvom ošetrení.

Dĺžka ošetrenia: 90 minút

Cena: 60 €

Toto ošetrenie, odstráni z vašej pleti odumreté bunky, dodá jej kyslík, reštartuje pleť a spevní pokožku. Vrásky a pigmentové škvrny sú minimalizované a póry sa zmenšujú.