Ide o veľmi žiadanú a bezbolestnú techniku pigmentácie obočia, kedy je výsledný efekt viditeľný, no stále veľmi prirodzený. Pigmentácia vám na obočí vydrží 12–18 mesiacov, po 4–6 týždňoch je však potrebné prísť na korekciu.

Ako to funguje?

Táto procedúra sa vykonáva ručným nástrojom ktorý pripomína pero.Toto pero má na konci jednorazovú čepieľku zloženú z viacerých drobných ihličiek. Pri kreslení chĺpku do vášho obočia sa pigment v medziihličkovom priestore zanáša do pokožky. Microblading je forma kozmetického tetovania a vydrží zvyčajne od 1 až do 3 rokov od aplikácie. Výdrž závisí to od viacerých osobných faktorov.

Po uplynutí 20 – 30 minút sa môže začať samotná procedúra. Budete cítiť a počuť jemné „škrabkanie“,ktoré by sa nemalo stať neznesiteľne bolestivým. Postupne sa nanáša ďalšie účinné anestetikum. Bolestivosť je minimálna, niektoré ženy dokonca necítia nič.

Dominika Ženčárová

Kozmetička, Native Studio

Dĺžka ošetrenia: 120 minút

Cena: od 150€

Telefonický kontakt: 0950 854 184

 

Ošetrenie obsahuje:

  • konzultácia s klientkou
  • dôkladné očistenie a dezinfekcia tetovaného miesta
  • meranie špeciálnymi pravítkami a vykresľovanie obočia
  • lokálna anestézia
  • tetovanie

Pre koho je toto ošetrenie určené:

Mužom aj ženám, každému, kto z nejakého dôvodu potrebuje úpravu tváre, ľuďom s alergiami na kozmetické prípravky, pre tých čo hľadajú prirodzený vzhľad alebo aj niečo výstrednejšie.

Výsledok:

Urýchli vám rannú úpravu, zobúdzate sa upravené a nehrozí, že sa vám obočie rozmaže alebo si nakreslíte nevhodný tvar. A ste vždy krásne upravená.