Ako to funguje?

Princíp chemického peelingu a olupovania je dobre známy. Je to technika používania na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári , krku , dekoltu alebo rukách pričom sa pokožku aplikuje chemický roztok ktorý spôsobuje jeho olupovanie. Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej vrásčitá ako stará pokožka. Výhodou tohto peelingu je že sa dá aplikovať po celý rok.

Dominika Ženčárová

Kozmetička, Native Studio

Dĺžka ošetrenia: 45 minút

Cena: od 50 €

Telefonický kontakt: 0950 854 184

Pre koho je toto ošetrenie najviac určené?

BIO – C je vhodný ako pre zrelú pleť tak aj pre mladú aknóznu pleť z aktívnym zapáleným akné, čerstvými jazvami a drobnými vráskami.

BIO - C revolučný peeling pre omladenie pokožky bež použitia ihiel. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu alebo páleniu pokožky. Kombinácia aktívnych zložiek bez peroxidu , amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam , pigmentácii a prejavom akné.

Výsledok:

Dochádza k vyhladeniu vrások , zmenšeniu pórov , bráni proti nahromadeniu mazu na tvári tým zabraňuje rastu baktérii po celej pokožke. Hydratuje pokožku a dodáva jej mladistvý vzhľad. Nenastáva hyperpigmentácia okamžitý lifting.

Ošetrenie obsahuje:

  • odlíčenie pleti
  • nanášanie BIO -C peeling
  • aplikácia upokojujúcej emulzie
  • ukľudňujúca maska
  • záverečný krém
  • krycí denný opaľovací krém

Dĺžka ošetrenia: 45 minút

Cena: 50 €

Telefonický kontakt: 0950 854 184