Odstránenie mimických vrások botulotoxínom

Odstránenie mimických vrások botulotoxínom

BOTOX je látka uvoľňujúca svaly, ktorá sa aplikuje injekčne do svalov, alebo hlboko pod kožu. Účinkuje tak, že čiastočne blokuje nervové impulzy do svalov, do ktorých bol aplikovaný, čo spôsobí, že sa tieto svaly prestanú nadmerne sťahovať.  Botulotoxín je jedna z najúčinnejších látok na vyhladzovanie mimických vrások. Už roky sa používa na liečbu niektorých špecifických ochorení. Botulotoxín je čistý proteín, ktorý uvoľňuje mimické svaly, ktoré sú zodpovedné za vznik vrások. Dodáva tvári uvoľnený  výraz, ktorý je potrebný na dosiahnutie prirodzeného a mladistvého vzhľadu.

odstránenie vrások

Ako to funguje?

Botox sa aplikuje tenkou ihličkou do presne určeného kožného svalu, ktorý v priebehu niekoľkých dní uvoľní. Vďaka uvoľneniu mimického svalu dochádza k vyhladeniu a často úplnému vymiznutiu vrások.  Výkon trvá niekoľko minút a bolesť je minimálna.

Dokážeme ním eliminovať tieto partie:

  • zvislé vrásky medzi obočím, ktoré sú viditeľné pri maximálnom mračení sa
  • vejárikovité vrásky okolo očí, ktoré sú viditeľné pri maximálnom úsmeve
  • vejárikovité vrásky okolo očí, ktoré sú viditeľné pri maximálnom úsmeve, pokiaľ sú liečené súčasne so zvislými vráskami medzi obočím, ktoré sú viditeľné pri maximálnom mračení sa

Pre koho je toto ošetrenie najviac určené?

Pre ľudí  na zmiernenie tvárových vrások a jemných línií. Najčastejšie sa využíva na línie na čele, vejáriky okolo očí a na vrásky z mračenia. Vrásky spôsobené poškodením od slnka a gravitáciou botox odstrániť nedokáže.

Výsledok:

Krásna omladená tvár bez vrások.

Dĺžka ošetrenia:  od 30 minút

Cena:

1 oblasť 135 €

2 oblasti 210 €

3 oblasti 270 €

Rezervácia ošetrenia 1 oblasť
Rezervácia ošetrenia 2 oblasti
Rezervácia ošetrenia 3 oblasti
2022-05-02T17:17:49+02:00

Leave A Comment