Microblading obočia

Microblading obočia

Ide o veľmi žiadanú a bezbolestnú techniku pigmentácie obočia, kedy je výsledný efekt viditeľný, no stále veľmi prirodzený. Pigmentácia vám na obočí vydrží 12–18 mesiacov, po 4–6 týždňoch je však potrebné prísť na korekciu.

Ako to funguje?

Táto procedúra sa vykonáva ručným nástrojom ktorý pripomína pero. Toto pero má na konci jednorazovú čepieľku zloženú z viacerých drobných ihličiek. Pri kreslení chĺpku do vášho obočia, sa pigment v medziihličkovom priestore zanáša do pokožky. Microblading je forma kozmetického tetovania a vydrží zvyčajne od 1 až do 3 rokov od aplikácie. Výdrž závisí to od viacerých individuálnych faktorov.

Po uplynutí 20 – 30 minút sa môže začať samotná procedúra. Budete cítiť a počuť jemné „škrabkanie“,ktoré by sa nemalo stať neznesiteľne bolestivým. Postupne sa nanáša ďalšie účinné anestetikum. Bolestivosť je minimálna, niektoré ženy dokonca necítia nič.

Microblading obočia

Pre koho je toto ošetrenie najviac určené?

Mužom aj ženám, každému, kto z nejakého dôvodu potrebuje úpravu tváre, ľuďom s alergiami na kozmetické prípravky, pre tých čo hľadajú prirodzený vzhľad alebo aj niečo výstrednejšie.

Výsledok:

Urýchli vám rannú úpravu, zobúdzate sa upravené a nehrozí, že sa vám obočie rozmaže, alebo si nakreslíte nevhodný tvar. A ste vždy krásne upravená. J

Ošetrenie obsahuje:

  • konzultácia s klientkou
  • dôkladné očistenie a dezinfekcia tetovaného miesta
  • meranie špeciálnymi pravítkami a vykresľovanie obočia
  • lokálna anestézia
  • tetovanie

Dĺžka ošetrenia:  120 minút

Cena:  120 €

Rezervovať ošetrenie
2022-05-02T17:17:50+02:00

Leave A Comment