Boj proti jemným vráskam, nerovnomernému odtieňu pleti, rozšíreným pórom a vyrážkam sa môže javiť, ako nikdy nekončiaci. Bojuje s ním skôr či neskôr každá žena. Ak vás už nebaví denne zakrývať nedokonalosti vašej pleti, teraz môže byť ten správny čas rozhodnúť sa pre ošetrenie BB Glow!

Ako to funguje?

Intenzívne semipermanentné ošetrenie pleti. BB sérum, ktoré je vyrobené z prírodných zložiek, sa nanáša pomocou Dermapenu, ktorý pomocou mikroihiel preniká do pokožky. Mikroihly sú také malé, že ich vôbec necítiť, takže ošetrenie je bezbolestné. Ošetrenie zlepší vašu pleť vyčistením a uvoľnením pórov. Urýchľuje tiež rast nových kožných buniek, vďaka čomu je vaša pokožka zdravšia

Dominika Ženčárová

Kozmetička, Native Studio

Výsledok je vidieť hneď po prvom ošetrení.

Dĺžka ošetrenia: 105 minút

Cena:  45 €

Telefonický kontakt: 0950 854 184

Pre koho je toto ošetrenie najviac určené?

BB GLOW je vhodné pre všetky typy pleti. Dobrými kandidátmi sú najmä mastná a nerovnomerná štruktúra pleti, pehy, hyperpigmentácia, jazvy po akné, starecké škvrny, škvrny od slnka a skoré starnutie. Ak chcete pomôcť zmierniť až minimalizovať póry, hydratovať pokožku a zmierniť zjazvenie a zápal, BB Glow je pre vás to správne ošetrenie. V skratke – Aplikované sérum, spôsobuje neutralizovanie voľných radikálov, pričom táto procedúra spôsobuje: – zjemnenie až odstránenie jaziev po akné a hyperpigmentáciu, – uzatvára póry, – redukuje pehy, – oživuje pokožku, – vyrovnáva pleť a hydratuje ju do hĺbky. Po absolvovaní celej procedúry si všimnete nielen zlepšenie a vyhladenie pleti na tvári, ale aj vyhladenie vrások, vďaka zvýšenej produkcii kolagénu a elastínu, zníženie objemu tukovej vrstvy, zrýchlenie cirulácie krvi a preniknutie kyslíka do tkanív.

Ošetrenie BB Glow Skin, sa rýchlo stalo jedným z najpopulárnejších ošetrení v kozmetickom priemysle.

Výsledok:

Pleť je rozžiarená jemne vyhladená a hydratovaná. Dochádza k obnove kolagénu.

Ošetrenie obsahuje:

  • Odlíčenie pleti
  • Jemný chemický peeling
  • Následné aplikovanie BB séra dermapenom
  • Ukľudnujúca maska
  • Záverečný krém

Výsledok je vidieť hneď po prvom ošetrení.

Dĺžka ošetrenia: 105 minút

Cena: 45 €

Telefonický kontakt: 0950 854 184

Pred a po...